Manikúra

ke kráse i půvabu patří upravené nehty na rukou, je potřeba se pravidelně o ně starat. Alespoň jednou za týden bychom si tedy měly vyhradit čas na manikúru. Chcete mít krásně lesklé své přírodní nehty? Zkuste japonskou manikúru, tzv. P-Shine.

Manikúra je označení kosmetické procedury, během které dochází ke kultivaci rukou s hlavním důrazem na nehty a jejich okolí. Hlavním předmětem je čištění nehtů, jejich zarovnání a odstranění odumřelé kůže z jejich okolí a rukou. Manikúra se používá jak z čistě kosmetických důvodů, tak i z lékařských v případě, že je kolem nehtů nějaká virová, či plísňová infekce.

 

Profesionální nehtové přípravky O.P.I

Přijďte vyzkoušet profesionální nehtové přípravky O.P.I, které jsou stvořené pro všecny co chtějí mít zdravé a krásné nehty. Nabízíme Vám výživné přípravky pro jakékoliv nedostatky nehtů. O.P.I je jednička v profesionální nehtové kosmetice.

Ruce jsou vždy Vaší vizitkou…

Dopřejte si tedy ten pocit krásných a upravených rukou, bez zlámaných, okousaných a roztřepených nehtů. 

Nabízíme Vám komplexní péči o ruce a nehty – klasickou manikúru včetně masáží s kvalitními a osvědčenými přípravky. 

 

ALESSANDRO STRIPLAC 

Slupovací lak od společnosti Alessandro s názvem Striplac. Striplac se nanáší stejně jako gel lak a zatavuje v LED lampě. Díky tomu vydrží na Vašich nehtech až 10 dní a pak se jednoduše sloupne. Konec pracnému pilování a odstraňování acetonem či odlakovačem. Neváhejte a přijďte vyzkoušet!

 

SHELLAC

Tato nová technologie Vám nabízí co nejšetrnější aplikaci, během které nedochází k poškození Vašeho nehtu. Nehty se nepilují, nedochází k narušení povrchu a eliminuje se tím riziko jejich oslabení. Shellac je vhodný pro všechny typy nehtů, především pro nehty lámavé, které navíc posiluje a chrání. Zářivý lesk, který vydrží celých 14 dní!

 

IBX

Systém IBX se skládá ze dvou patentovaných složek IBX a IBX Repair.

Tento dvoufázový systém je absolutní a jedinečnou novinkou na trhu! IBX spojuje jednotlivé vrstvy nehtové ploténky, neváže na sebe keratin, čímž se nehet stává pružným a pevným, nikoliv křehkým! Je speciáně vyvinut pro:

- ochranu nehtového lůžka nejen u žen, ale i u mužů

- zajišťuje správné vazbymezi nehtovým lůžkem a laky na nehty

- léčí poškozené a slabé nehty které se třepí, nehty po úrazu

- vyrovnává nerovnosti a praskliny na nehtu, čímž se nehet stává hladkým

- je vhodný k obnově nehtů zakázníků, kteří si nehty okusují

- podporuje správný růst zdravého nehtu

- lze jej použít též na poškozené nehty na nohou

Dle stavu a kvality nehtů Vám na míru doporučíme četnost ošetřění. Při poškozených nehtech se zpravidla doporučuje startovací kůra jednou týdně po dobu pěti týdnů, dále se postupuje dle stavu nehtů.

 

 

Těší se na Vás manikérka

Bohunka tel.: 774 212 143 

 

                                                                                            
 

 

Kontakt

Studio Kame Chvalovka 15
Brno - Bystrc
635 00